• Klatka modułowa dla świnki morskiej C&C Cage 4x1 145x40 cm

Wybierz kolor
Dodaj ZADASZENIE (opcjonalnie)
229.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka z Polski w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 14.9
Przesyłka kurierska 14.9

Klatka modułowa C&C Modular Cages 4x1

Nie masz dużo miejsca w mieszkaniu, ale marzy Ci się klatka modułowa? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Klatki modułowe wąskie i długie w wersjach 3x1, 4x1 oraz 5x1.  Klatka modułowa 4x1 ze względu na swoją długość zapewnia milusińkim sporo miejsca do biegania, a przy tym można ją ustawić na wąskiej przestrzeni.  

Jaka jest największa zaleta tej klatki modułowej? Można ją ustawić na szafce, komodzie czy nawet pod ścianą na dużym stole- właśnie dzięki temu, że jest wąska i długa.  Klatka dla świnki morskiej, królika czy jeża ustawiona na wysokości Twoich rąk to jeszcze lepszy i bliższy kontakt ze zwierzakiem. Z tej serii wąkich klatek modułowych najpopularniejsza wśród naszych Klientów jest klatka 4x1, a także 5x1. 

Klatki naszej marki C&C wyglądają bardzo nowocześnie - po dobraniu odpowiedniego koloru będą idealnie pasować do każdego mebla w Twoim domu. 

Jeśli masz w domu psa lub kota to warto dobrać do klatki zadaszenie (powyżej - przy wyborze koloru), aby chronić małe gryzonie. 

Wymiary klatki:

145 x 37 x 37 cm

Wysokość kuwety: 12 cm

Klatki C&C to najlepsze klatki dla zwierzątek:

"Klatka fantastyczna, świnie szczęśliwe ale przede wszystkim bardzo profesjonalny kontakt ze sprzedawcą. Bardzo polecam :)"

"Jest idealna pod każdym względem"

Dlaczego klatki renomowanej marki C&C ?

· gwarantowana najwyższa jakość wszystkich elementów

· oryginalne kratki do klatki modułowej C&C wielkości 35 x 35 cm

· małe oczka w kratkach - tylko 37 milimetrów - bardzo bezpieczne dla małych zwierzątek, które nie przejdą i się nie zaklinują

· kuweta do klatki modułowej wykonana z oryginalnego materiału o najwyższej jakości - na wyłączność marki C&C

· wyjątkowe kolory i odcienie kuwet - dedykowane marce C&C

· oryginalne opakowanie C&C ekstremalnie zabezpieczające Twoją klatkę podczas dostawy

· możliwość rozbudowy klatki w oparciu o oryginalne akcesoria C&C (np. piętro, rampa, drzwiczki i wiele, wiele innych), które pasują tylko do oryginalnych klatek C&C

Nowoczesne klatki C&C z otwartą górą

Klatki bez górnych kratek sprawiają, że świnki, króliczki i jeże są szczęśliwsze mając lepszy kontakt z Tobą i otoczeniem. W zwykłej klatce trudno byłoby pogłaskać zwierzątko albo uchwycić je i wziąć na ręce. 

Klatka C&C to duża przestrzeń

Twój pupil będzie czuł się swobodnie. Mając więcej ruchu stanie się zdrowszy i szczęśliwszy!

Prosta i szybka wymiana podłoża

Sprzątanie klatki to dla Ciebie przykry obowiązek? Z klatką C&C, ze względu na jej przemyślaną budowę, raz na zawsze zapomnisz o tych problemach.

Dodatkowo kuweta C&C jest super-odporna na załatwianie się  zwierzaków. Nie będzie więc przebarwień kuwety, które pojawiają się w zwykłych klatkach.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie