• O klatkach C&C

Poznaj klatki C&C 

Nowoczesne klatki modułowe C&C to lepszy kontakt ze zwierzątkiem

Klatki bez górnych kratek sprawiają, że gryzonie są szczęśliwsze mając lepszy kontakt z otoczeniem.Ty również będziesz odczuwać więcej radości obserwując swoje świnki i króliczki w całej okazałości.

Będziesz dokładnie widzieć co robią i jak się zachowują. 
W zwykłej klatce trudno jest pogłaskać zwierzątko albo uchwycić je i wziąć na ręce. Mamy dostęp do pupili tylko przez wąskie, otwierane okienko w klatce.

Zadaszenie klatki, w przypadku większości gryzoni, okazuje się zupełnie niepotrzebne. 
Z naszymi klatkami C&C Modular Cages nie będziesz mieć takich problemów. Dostęp do milusińskich jest nieograniczony, co będzie sprzyjać Waszym częstszym kontaktom.
łatwy dostęp do świnki morskiej w klatce C&C Modular Cages

Klatki modułowe marki C&C to duża przestrzeń

Twoja świnka morska, królik czy jeż będą mogły biegać już nie tylko po podłodze czy na tapczanie. Klatka C&C Modular Cages zapewni im sporo miejsca do brykania. Mając więcej ruchu na co dzień będą dużo zdrowsze i szczęśliwsze. A Tobie wiele radości sprawi patrzenie na biegające i skaczące zwierzaki, nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć czasu na wypuszczenie ich z klatki. 


Duża przestrzeń klatek modułowych C&C Modular Cages

Prosta i szybka wymiana podłoża

Sprzątanie klatki i wymiana ściółki kojarzy Ci się z przykrym obowiązkiem? Zapewne nie lubisz wykonywać wielu czynności, które są konieczne przy zwykłych klatkach - jak choćby odłączanie kratek od kuwety.  Po zakupie naszej klatki marki C&C Modular Cages raz na zawsze zapomnisz o tych problemach, a sprzątanie zajmie Ci chwilę. Wszystko to za sprawą odpowiedniej budowy klatki.

prosta i szybka wyniana podłoża w klatce C&C Modular Cages


C&C Modular Cages: Radość do potęgi - Modułowość do sześcianu

Po zakupie otrzymujesz od nas:
Kwadratowe, metalowe panele - oryginalne kratki C&C (czarne)
Unikalne plastikowe łączniki do kratek C&C
Kuweta - wybierasz spośród 4 atrakcyjnych kolorów pasujących do wnętrza Twojego domu
Plastikowe nity do kuwet 

Dzięki możliwości samodzielnego złożenia i modularności klatek C&C Modular Cages możesz wdrażać własne pomysły. Przyzwyczaiłeś się do zakupionego układu klatki? - zmień go w 5 minut łącząc moduły na nowo! 

C&C Modular Cages