• Misja C&C Modular Cages

Najwyższa jakość zrodzona z pasji.

Jesteśmy pasjonatami zwierzątek i urządzania im wygodnego oraz radosnego życia. Dlatego dbamy, aby każdy nasz produkt był wykonany z materiałów najwyższej jakości. Wysoka jakość wykonania przekłada się także na większe bezpieczeństwo Twoich pupili.

Zmieniamy definicję klatki i uszczęśliwiamy zwierzątka.

Cały czas zbyt dużo zwierzątek w Polsce mieszka w zbyt małych klatkach, dodatkowo zamkniętych od góry. Postawiliśmy sobie za cel, aby zmienić tę niekorzystną sytuację. Nasza praca i starania przynoszą efekty, gdyż trend jest z roku na rok coraz bardziej pozytywny. Przyczyniają się do tego tysiące naszych zadowolonych Klientów, których milusińscy mieszkają już w klatkach modułowych C&C Modular Cages. Dołącz do nich i wspólnie zmieniajmy definicję klatki. Naszym zdaniem klatka powinna być dla zwierzątka wygodnym mieszkaniem, w którym czuje się po prostu radośnie. Otwarta góra nowoczesnych klatek C&C sprzyja częstszym kontaktom z ludźmi, co daje zwierzętom mnóstwo frajdy. 

Nadajemy nowy sens designowi

Naszym zdaniem wybiegi, kojce i klatki dla małych zwierząt mogą wyglądać tak samo ładnie i stylowo jak nowa komoda czy kanapa. Zauważyliśmy, że większość osób posiadających zwykłe, klasyczne klatki i zagrody umieszcza je w drugim pokoju, na piętrze lub jeszcze innym, mniej dostępnym dla gości miejscu. Dlaczego? Postawienie takiej zwykłej klatki z metalowymi drutami i kuwetą o nieatrakcyjnym wyglądzie psułoby wygląd salonu. Niestety negatywne skutki takiego "ukrywania" nieładnej klatki są bardzo złe dla zwierząt domowych - nie mają  one wówczas odpowiednio częstego kontaktu z domownikami. Dla odmiany, klatki modułowe naszej marki C&C to zupełnie inny produkt, który może stylowo wzbogacić wygląd Twojego mieszkania.