• Klatka modułowa C&C Cage 6x2 215x75 cm dla świnki morskiej królika jeża małych zwierząt

Wybierz kolor
429.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka z Polski w ciągu 3 dni roboczych
Cena przesyłki 14.9
Przesyłka kurierska 14.9

Klatka modułowa C&C Modular Cages 6x2

Bardzo duża klatka dla świnek i królików - może być przeznaczona dla kilku małych zwierząt. Jednak jeśli chcesz zapewnić swojemu pupilowi iście królewskie i wygodne życie to w klate może mieszkać tylko jedna świnka morska, jeż czy królik. Miejsca do biegania jest bardzo dużo.

Wybierz kolor klatki, który najlepiej pasuje do wnętrza Twojego mieszkania. 

Klienci posiadający w domu koty lub psy często dokupują opcjonalne zadaszenie, aby chronić mniejszych milusińskich w klatce.

Wymiary klatki:

210 x 75 x 37 cm

Wysokość kuwety: 12 cm

Klatki C&C - najlepsze klatki dla świnek morskich, królików i jeży:

"Moje dwie małe świnki są zachwycone przestrzenią, którą dysponują dzięki tej klatce. W 10 minut po zapoznaniu się z otoczeniem "popcornowały" w niej z radości. Same elementy klatki są bardzo solidne, a klatkę złożyłam samodzielnie w 15 minut. Do tego - świetny kontakt ze sprzedawcą. Świetna inwestycja w szczęście moich nowych pupili!"

"Słyszałam, że klatki C&C są najlepsze dla świnek, ale nie sądziłam, że są aż tak super ! :) Wielka przestrzeń dla świnek, które biegają jak szalone. Sprzątanie klatki jest bardzo łatwe, nie trzeba nic demontować tak jak w tradycyjnych klatkach. Na pewno jeszcze coś dokupię w tym sklepie :)"

Co zyskujesz kupując produkt renomowanej marki C&C ?

· gwarantowana najwyższa jakość wszystkich elementów

· oryginalne kratki do klatki modułowej C&C wielkości 35 x 35 cm

· małe oczka w kratkach - tylko 37 milimetrów - bardzo bezpieczne dla małych zwierzątek, które nie przejdą i się nie zaklinują

· kuweta do klatki modułowej wykonana z oryginalnego materiału o najwyższej jakości - na wyłączność marki C&C

· wyjątkowe kolory i odcienie kuwet - dedykowane marce C&C

· oryginalne opakowanie C&C ekstremalnie zabezpieczające Twoją klatkę podczas dostawy

· możliwość rozbudowy klatki w oparciu o oryginalne akcesoria C&C (np. piętro, rampa, drzwiczki i wiele, wiele innych), które pasują tylko do oryginalnych klatek C&C

Nowoczesne klatki C&C z otwartą górą

Klatki bez górnych kratek sprawiają, że świnki, króliczki i jeże są szczęśliwsze mając lepszy kontakt z Tobą i otoczeniem. W zwykłej klatce trudno byłoby pogłaskać zwierzątko albo uchwycić je i wziąć na ręce. 

Klatka C&C to duża przestrzeń

Twój pupil będzie czuł się swobodnie. Mając więcej ruchu stanie się zdrowszy i szczęśliwszy!

Prosta i szybka wymiana podłoża

Sprzątanie klatki to dla Ciebie przykry obowiązek? Z klatką C&C, ze względu na jej przemyślaną budowę, raz na zawsze zapomnisz o tych problemach.

Dodatkowo kuweta C&C jest super-odporna na załatwianie się  zwierzaków. Nie będzie więc przebarwień kuwety, które pojawiają się w zwykłych klatkach.

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie