• Wybieg dla psa

Duży wybieg dla psa na Twoim podwórzu

Psy to równie popularne, co wymagające zwierzęta. Codzienna potrzeba ruchu oraz załatwiania przez nie potrzeb fizjologicznych na zewnątrz sprawiają, że bez względu na to, czy jest to pies trzymany w domu, czy też w tak zwanej budzie – musi mieć je zapewnione. Na szczęście łańcuchy nawet na prowincji odeszły już do lamusa, a przy każdym domu, gdzie jest pies, znajduje się coraz częściej specjalny wybieg dla niego. Ułatwia on codzienne funkcjonowanie zarówno samemu czworonogowi jaki jego właścicielom.

Wybieg dla psa wymiary

Kojce dla zwierząt mogą mieć różne wymiary. Szczególnie te modułowe, powstające z pojedynczych łączonych dowolnie elementów. Dzięki modułom nie musimy ograniczać się do wielkości kojca narzuconej przez producenta. Im więcej przestrzeni do swojej dyspozycji posiada pies – tym jest szczęśliwszy. W związku z tym nie ma jednoznacznej górnej granicy wielkości psiego wybiegu. Wszystko zależy jedynie od możliwości jakie daje przeznaczony na to teren. 

Metalowy wybieg dla psa

Wybieg utworzony przy pomocy metalowych modułów pokrytych wieloma warstwami odpornej na czynniki atmosferyczne farby to zatem strzał w dziesiątkę! Takiego kojca nie trzeba demontować i chować do domu na noc. Pies może także swobodnie korzystać z niego całą dobę jeżeli jest to wybieg usytuowany bezpośrednio przy jego budzie. Coraz częściej zwracamy uwagę na to, w jakich warunkach przebywają domowe i przydomowe zwierzęta, oferując im możliwie najbardziej komfortowe warunki. Fakt ten sprawia także, że coraz więcej producentów zapewnia jak najlepsze rozwiązania w tym zakresie. 

Wybieg dla psa w ogrodzie

Kiedy jesteśmy miłośnikami nie tylko zwierząt, ale i roślin, chcemy aby zarówno przedstawiciele przydomowej fauny jak i flory żyli w harmonii i zgodzie. Odpowiednie kojce dla psów zapewniają bezpieczeństwo grządkom i rabatkom oraz swobodę dla zwierząt. Taki modułowy kojec można na stałe umieścić na przydomowym trawniku albo na przykład na działce, na którą wyjeżdżamy ze swoim psem. To optymalne rozwiązanie, aby oszczędzić sobie zbyt częstych, angażujących spacerów z pupilem na smyczy. 

Wybieg dla psa dużego i małego

Szczenięta, chociaż małe, są wyjątkowo ruchliwe. Dlatego duży wybieg ma swoją rację bytu zarówno w przypadku dorosłych osobników, jak i małych, rozbrykanych piesków. Kiedy szczenięta dorosną będą chętnie korzystały z takiej samej lub większej powierzchni kojca. Dzięki modułowym elementom w każdej chwili można zresztą powiększyć wybieg do dowolnej wielkości.