O NAS

Oryginalne klatki C&C w Polsce? Tak - kupisz je tylko u nas. 

 

C&C Modular Cages very popular in United Kingdom

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną sprzedażą oryginalnych klatek C&C Modular Cages - dla gryzoni oraz innych zwierząt domowych. Sprzedajemy nasze produkty w całej Europie, także w Polsce. 

C&C Modular Cages to jedyny w Polsce sklep oferujący oryginalne klatki C&C

Od wielu lat C&C Cages są bardzo popularne m.in. w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych. Klatki oferowane przez nas w Polsce to dokładnie te same klatki, w których mieszkają miliony świnek morskich i królików w krajach Europy Zachodniej i Ameryki Północnej. 

 

 

 

C&C Modular Cages klatka Optima 3x2 + Loft

Zastawiasz się jaka klatka dla świnki morskiej?Jaka klatka dla królika?

Przeczytaj więcej o oryginalnych klatkach C&C cages, a przekonasz się, że to właśnie one są najlepsze dla Twoich gryzoni

Oceniając nieoryginalne klatki występujące na rynku zwróć uwagę na takie aspekty jakości i bezpieczeństwa jak precyzja montażu poszczególnych elementów czy ostre krawędzie metalowych kratek. Przyjrzyj się również z czego zrobiona jest kuweta dla królika i świnki morskiej.

Gwarantujemy Ci, że nasze kuwety są sztywniejsze i wytrzymalsze. Dodatkowo oferowane są w wielu kolorach. Nasze metalowe panele  - kratki C&C - posiadają specjalnie zaokrągloną ramkę i brak jakichkolwiek ostrych elementów, dzięki czemu montaż i modyfikacje klatki C&C będą dla Ciebie czystą przyjemnością i dobrą zabawą. Natomiast Twoim kawiom domowym i królikom miniaturkom zapewnisz odpowiednie bezpieczeństwo. 

 

imageKupując klatkę C&C Modular Cages masz pewność, że otrzymasz oryginalny i sprawdzony produkt bardzo dobrej jakości, a Twoje zwierzątka będą szczęśliwe. 

A ile kosztuje klatka dla świnki morskiej czy królika w sklepie C&C Modular Cages?

Ceny są konkurencyjne, a dodatkowo możesz skorzystać z bardzo atrakcyjnej promocji dla naszych Nowych Klientów - zyskując nawet do 54 PLN. Poza tym kupując nasz produkt pozyskasz coś pozafinansowego - pewność, że masz najlepszą klatkę dla swoich pupili, gdyż używają jej miłośnicy zwierząt domowych na całym świecie.  

Możesz na przykład kupić sporą klatkę o wymiarach 76 x 76 cm już za 229 zł. Sprawdź tutaj.   

 

C&C Modular Cages - the best C&C Cages_ Najlepsze klatki C&CKlatki C&C sprzedawane w naszym sklepie znajdują się już na terenie Polski i stąd prowadzona jest ich wysyłka. 

Masz pytania dotyczące naszych klatek C&C lub ich wysyłki? Nie wahaj się ani chwili i napisz do nas e-maila wybierając formularz Zapytaj.  

 

 

 

C&C Modular Cages is secure - we have SSL certificate

Posiadamy bezpieczny Certyfikat SSL

Twoje dane osobowe, hasła i kody płatnicze szyfrowane są u nas specjalnym, silnym kluczem 2048-bitowym, zapewniającym Ci maksymalną ochronę prywatności.

Bezpieczeństwo transakcji i prywatność danych to niezwykle ważny aspekt, który trzeba sprawdzać podczas dokonywania zakupów on-line. Pamiętaj, aby wybierać tylko bezpieczne sklepy internetowe posiadające Certyfikaty SSL. Ich obecność poznasz po literce "s" na końcu nazwy protokołu https (unikaj zwykłego protokołu http) oraz po symbolu zamkniętej kłódki w pasku adresu internetowego w Twojej przeglądarce. 

Nie narażaj się na straty i kupuj produkty w sklepie C&C Modular Cages.

 

NOWOŚĆ - KLATKI CUSTOM C&C CAGES

Darmowa dostawa

  Zrób zakupy za minimum 399 zł, wysyłkę kurierem otrzymasz gratis.

Całodobowa obsługa

Masz pytania? Napisz e-maila - odpowiemy niezwłocznie!

Pakiet Nowego Klienta

Zapisz się do Newslettera i odbierz 5 % rabatu!

Sklep internetowy na oprogramowaniu Sky-Shop.pl SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie