O KLATKACH C&C

 

image

Nowoczesne klatki C&C Cages z otwartą górą

 

Klatki bez górnych kratek sprawiają, że gryzonie są szczęśliwsze mając lepszy kontakt z otoczeniem.

Ty również będziesz odczuwać więcej radości obserwując swoje świnki i króliczki w całej okazałości. Będziesz dokładnie widzieć co robią i jak się zachowują. 

W zwykłej klatce trudno jest pogłaskać zwierzątko albo uchwycić je i wziąć na ręce. Mamy dostęp do pupili tylko przez wąskie, otwierane okienko w klatce. Zadaszenie klatki, w przypadku większości gryzoni, okazuje się zupełnie niepotrzebne. 

Z naszymi klatkami C&C Modular Cages nie będziesz mieć takich problemów. Dostęp do milusińskich jest nieograniczony, co będzie sprzyjać Waszym częstszym kontaktom.

 

 

 

image

C&C Cage to duża przestrzeń - jak wybieg dla świnki morskiej i królika

 

Twoja kawia i królik będą mogły biegać już nie tylko po podłodze czy na tapczanie. Klatka C&C Modular Cages zapewni im sporo miejsca do brykania. Mając więcej ruchu na co dzień będą dużo zdrowsze i szczęśliwsze. 

A Tobie wiele radości sprawi patrzenie na biegające i skaczące zwierzaki, nawet wtedy, gdy nie będziesz mieć czasu na wypuszczenie ich z klatki. 

Dodatkowo, po oddzieleniu od kuwety, połączone kratki C&C możesz stosować jako wybieg dla świnki morskiejkrólika - zarówno w mieszkaniu, jak i na zewnątrz. 

 

image

Prosta i szybka wymiana podłoża

 

Sprzątanie klatki i wymiana ściółki kojarzy Ci się z przykrym obowiązkiem? Zapewne nie lubisz wykonywać wielu czynności, które są konieczne przy zwykłych klatkach - jak choćby odłączanie kratek od kuwety.  Po zakupie naszej klatki C&C Modular Cages raz na zawsze zapomnisz o tych problemach, a sprzątanie zajmie Ci chwilę. Wszystko to za sprawą odpowiedniej budowy klatki:

 • Otwarta przestrzeń od góry dzięki czemu dosięgniesz szufelką do wszystkich zakamarków klatki bez jakiegokolwiek demontażu

 • Boki kuwety odpowiednio wysokie (15 cm) i ustawione pod kątem prostym do podłoża sprawiają, że szufelkę możesz dosuwać do samego boku precyzyjnie i szybko usuwając stary drewniany żwirek czy każdą inną ściółkę

 

 

imageC&C Modular Cages: Radość do potęgi - Modułowość do sześcianu

Po zakupie otrzymujesz od nas:

 • Kwadratowe, metalowe panele - kratki C&C (czarne)

 • Unikalne plastikowe konektory - łączniki do kratek C&C

 • Kuweta - wybierasz spośród 5 kolorów

 • Plastikowe nity do kuwet - wybierasz białe lub czarne

Dzięki możliwości samodzielnego złożenia i modularności klatek C&C Modular Cages możesz wdrażać własne pomysły. Przyzwyczaiłeś się do zakupionego układu klatki? - zmień go w 5 minut łącząc moduły na nowo! 

Obejrzyj wizualizację pokazującą jak zrobić klatkę dla królika i świnki morskiej. Złożenie klatki jest bardzo proste i zajmuje tylko krótką chwilę. 

 

image

image

image

image

Szybki i precyzyjny montaż klatki C&C Cage

Na zdjęciu przedstawiamy nasz precyzyjny i nowatorski konektor, który łączy panele klatki w płaszczyznach 3D. Wystarczy wsunąć kratkę C&C w łącznik aż do kliknięcia, co pokazane jest na zdjęciu. Lewy panel dosuwamy w dół, natomiast prawy - w lewo. 

Wszystkie konektory C&C w całej naszej klatce są takie same. Nie ma mniejszych i większych łączników. Dzięki temu klatki C&C Modular Cages są tak uniwersalne - możesz ułożyć np. kojec dla królika na wiele różnych sposobów w ciągu chwili - wszystkie kratki i złączki pasując do siebie.
Baw się klatką C&C i zmieniaj konfigurację kiedy chcesz. 

Części C&C Cages kupisz tylko u nas, w tym sklepie internetowym

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą te oryginalne elementy.

 

imageC&C Modular Cages: Wytrzymałe materiały dobrej jakości

 

Nasze klatki C&C Modular Cages są wykonane z solidnych materiałów przyjaznych zwierzętom i bardzo odpornych na działanie wielu substancji chemicznych oraz na załatwianie się świnek morskich, królików czy innych gryzoni. Zwykła klatka wykonana z plastiku już po kilku tygodniach jest mocno przebarwiona w wielu miejscach, co widać po usunięciu podłoża. W momencie zakupu klatki C&C Modular Cages również i ten problem przestanie Cię dotyczyć, ponieważ nasze kuwety wykonane są z ultrawytrzymałego, innowacyjnego polipropylenu.

 

 

imageZdejmowany Loft klatki C&C Modular Cages - jedyne takie rozwiązanie na rynku

 

Piętra konkurencyjnych klatek montowane są na stałe i ich zdejmowanie wymaga demontażu dużej ilości elementów całej konstrukcji. 

U nas zapomnisz o takich ograniczeniach. Klatki C&C Modular Cages to całkowicie nowa jakość i nowatorskie rozwiązania. Dadzą Tobie wiele radości, a przede wszystkim sprawią, że sprzątanie i opieka nad Twoimi gryzoniami będzie dużo wygodniejsza.

 

 

image

Lofty w naszych klatkach C&C można zdejmować w każdej chwili i zajmuje to tylko 1 sekundę!

Nowatorskie konektory są tak skonstruowane, aby cały Loft można było założyć i zdjąć jednym ruchem ręki.

A przy tym cała konstrukcja klatki nie traci ani trochę na sztywności i stabilności. 

Nasze klatki dla królika i świnki morskiej można przesuwać i przestawiać nawet po zmontowaniu  - nie da rady tego zrobić z innymi klatkami oferowanym w Polsce. 

Używając klatki C&C Modular Cages nie będziesz musiał iść na kompromis. To przemyślane i dopracowane w szczegółach konstrukcje. 

Przyjrzyj się zdjęciom i zobacz jak dokładnie wykonane są nasze konektory. Specjalne bolce zrobione są z chromowanej stali. 

Wszystkie części klatek C&C Modular Cages cechują się wysoką jakością.

 

image

 

 

image

 

 

image

image

 

image

Dobra widoczność i cyrkulacja powietrza

 

Twoja świnka morska i królik miniaturka będą Ci bardzo wdzięczne za nowy domek.  Odpowiednia wielkość kratek C&C i jednolity układ panelu sprawią, że będziecie się nawzajem dobrze widzieć.

 

 

 

 

imageimageDuży wybór rodzajów i kolorów klatek C&C Modular Cages.

 

Możesz wybierać spośród wielu modeli klatek w kategoriach Openspace, Comfort i Custom. Pełna personalizacja występuje także w zakresie kolorów kuwet. To Ty sam decydujesz o takich detalach jak barwa ośmiu plastikowych nitów łączących każdą kuwetę. Na zdjęciu widzisz przykład zastosowania nitów białych oraz czarnych

Dostępne kolory kuwet C&C Modular Cages

 

imageCzarny

 

imageNiebieski

 

imageSrebrno-szary

 

imageŻółty

 

Przykłady rasowych oraz potocznie nazywanych gryzoni, które bardzo lubią mieszkać w klatkach C&C Cages:

 • świnka morska gładkowłosa

 • świnka morska rozetka

 • świnka morska długowłosa

 • świnka morska skinny

 • świnka morska peruwianka

 • świnka morska sheltie

 • świnka morska coronet

 • świnka morska teddy

 • królik miniaturka

 • królik domowy

 • królik karzełek

 • królik angora

 • królik belgijski

 • królik miniaturka baranek

 • królik kalifornijski

NOWOŚĆ - KLATKI CUSTOM C&C CAGES

Darmowa dostawa

  Zrób zakupy za minimum 399 zł, wysyłkę kurierem otrzymasz gratis.

Całodobowa obsługa

Całodobowa obsługa klienta 24/7 - Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Pakiet Nowego Klienta

Zapisz się do Newslettera i odbierz 5 % rabatu!

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie